SLOVÁCKO hledá nejhezčí turistickou pohlednici

Městské informační centrum Uherské Hradiště ve spolupráci s informačními centry regionu a sdružením Region Slovácko vyhlašuje 1. ročník soutěže pro vydavatele pohlednic O nejhezčí turistickou pohlednici Slovácka.
Materiály je nutné poslat nejpozději do 22. června na adresu MIC Uherské Hradiště. O vítězném snímku rozhodne odborná porota a návštěvníci našeho regionu během putovní výstavy soutěžních snímků, která bude zahájena 29. června v historických prostorách Jezuitské koleje (Dům služeb) v Uherském Hradišti. Expozice bude k vidění rovněž v Uherském Brodě, Strážnici, Mikulově a Hodoníně. Prezentace potrvá až do 28. září, kdy budou v Uherském Hradišti vyhlášeny výsledky soutěže. Deset nejhezčích pohlednic bude zasláno do V. ročníku celostátní soutěže O nejhezčí turistickou pohlednici ČR.
Podmínky soutěže:
  • zúčastnit se mohou všichni vydavatelé a zadavatelé pohlednic (informační centra, městské a okresní úřady, grafické agentury i soukromé osoby - všichni, kteří si na základě fotografií nechali vytisknout pohlednice)
  • každou pohlednici je nutné zaslat 5x - počet druhů přihlášených pohlednic je neomezen
  • musí být garantován souhlas autora s prezentací pohlednic na výstavách, v tisku a na internetu

Soutěžní materiály posílejte na adresu, kde získáte i podrobné informace:

Renáta Polišenská
Masarykovo náměstí 21
686 01 Uherské Hradiště
Česko (CZ)
tel: (+420) 572 525 525
(+420) 572 525 526
fax: (+420) 572 525 527

Renata Polišenská