Diskusní fórum A.T.I.C.

Součástí internetové prezentace naší Asociace se stává Diskusní fórum čtenářů.
Kdokoliv cítíte, že máte k nastolenému tématu co říci, nebo pokud jen tak chcete autora článku pozdravit, pochválit, doplnit či poopravit, můžete. Bez nutnosti jakékoliv registrace stiskněte tlačítko "Přidat názor" a napište své sdělení.
Tato aplikace nepochybně není v definitivní podobě a bude se i nadále vyvíjet podle potřeb autorů i Vás, čtenářů. V nejbližší době např. zprovozníme možnost automatického zasílání emailových upozornění na nové příspěvky do diskuse.
Na Vaše příspěvky se těší

Luděk Šorm

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 34 názorů)


Tak to je skvělé, pane kolego! Budu Vám držet palce a jak už jsem na jiným místě tohodle webu vyjádřil, pokud budete mít zájem o jakoukoliv spolupráci, jsem Vám k dispozici (a určitě nebudu z ATICu sám). Hodně zdaru!

P.S. Váš kraj znám docela dobře a moc se mi tam líbí.


Chtěl bych tuto cestou členům a příznivcům ATIC oznámit, že 1.6.2002 (po 8mi měsíční organizační přípravě), jsem otevřel soukromé IC ve Zdíkově u Vimperka, okres Prachatice. Oficiálně se IC jmenuje Centrum informačních služeb (CIS Zdíkov), vzhledem k tomu, že mimo informační služby nabízím i jiné aktivity. V přípravě CIS jsem navázal kontakty s IC v okolí (Prachatice, Vimperk, Kvilda a NP Šumava) a s Mapcentrem Mgr.M.Goetze z ČB. Sami znáte, že každý začátek není snadný, takže dosavadní sponzoring vlastní firmy mi nedovolí, abych se přihlásil za čekatele Vaší asociace. Až budoucí výnosy trochu zmírní vložené náklady, sám se ozvu.
Jinak Vám všem přeji pevné zdraví a až někdy pojedete z Vimperka na Kašperské Hory, stavte se na kus řeči ve Zdíkově naproti autobusovému nádraží. Zdraví Karel Korda.


26.04.2002 v 18:42Luděk Šorm, IC Pardubice

To mě mrzí také. Všichni členové, kteří projevili zájem, mají svá přístupová jména a hesla pro zveřejňování článků - třeba o své ušlechtilé činnosti nebo o problémech, které je pálí. I v tomto případě platí, že "bez práce nejsou koláče"... Pokud, vážený pane, chcete svůj kritický povzdech obrátit v tvůrčí čin, napište článeček o Vašem IC, zašlete mi ho emailem na ludek@sorm.cz a rád Váš text zveřejním. Bez ohledu na to, zda jste členem Asociace či nikoliv.


Vážení "asociační" kolegové,
poměrně často se jdu na tyto stránky podívat. Bohužel, aktualizace na nich teď nějak pokulhává. Proč ?


Chápu chápu, na srdce si kladu sobě sama, že na úchyláky reagovat nebudu a neboj(te), příště už budem snad trochu víc zařízený a šroubování, stěhování a stavění nábytku vyměnim za občaské členské fórum. Jaký byli Valaši?


06.11.2001 v 15:21Simona Sládková

Jo, milý Tomášku, kdyby jsi byl býval byl na členském fóru (já vím, že pár dní po svatbě je to náročné, ale mohli jste to pojmout jako svatebně - pracovní cestu), tak nám to tam Luděk kladl na srdce.


Jasný - chápu a děkuju za odpověď. Možná by to teda sneslo prosbu někam na viditelný místo, abysme na TO nereagovali.
Ještě jednou díky a zdravim všechny!


02.11.2001 v 12:08Luděk Šorm, IC Pardubice

Už jsem bohužel některé vulgární "výlevy" musel smazat... Potřebuji k tomu pouze, aby na takový příspěvek nikdo nereagoval, protože pak by se vymazáním ztratil kontext. Podmínka emailové adresy problém opravdu neřeší. Jedinou možností je řízená diskuse (tzn. zveřejnit po cenzuře, jako je tomu např. na


02.11.2001 v 09:03Tomáš Korčak

Pardóón - zapomněl jsem poděkovat za pozornost DÍKY!!!


Měl bych otázku pro pana Šorma. Nešlo by to udělat tak, že každej příspěvek by musel mít funkční e-mailovou adresu? Problém těhle adolescentů, co se realizujou na podobnejch fórech, rozesílaj varování o neexistujících virech a obálky s práškem na praní a nápisem ANTRAX, by se třeba trochu zmenšil. Je jasný, že adresu si může každej vymyslet, jakou chce, ale třeba by to někoho takovýho odradilo.

A druhá věc. Nešly by ňáký ty pubertálnosti mazat? (i když cenzuru nesnáším)


PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKYNEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Zveřejněno 27.08.2001 v 21:24 hodin